Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hakkımızda

ALC GRUP KİMYA

HAKKIMIZDA
ALC GRUP KİMYA 2008 yılından itibaren Bakım ve Koruma Kimyasallarında ülke endüstrisine hizmet etmeye başlamıştır.Merkezi ve üretim tesisleri Ankara’dadır.
Tüm Türkiye’ye özellikle sanayinin gelişmiş olduğu bölgelerde, aracı kurum ve kuruluş kullanmadan bünyemizdeki deneyimli aktif satış danışmanları ile sektördeki belirgin yerini ve çizgisini ilerleyerek korumaktadır.
VİZYONUMUZ
Endüstriyel Bakım ve Koruma Kimyasalları sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.
ALC GRUP KİMYA sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.
“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.
ALC GRUP KİMYA bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; siz müşterilerimizin kimyasal çözüm ortağı ve bir Türkiye markası olacaktır.